FOTOBUDKA 360

Fotobudka 360 - jak to działa?

Rozkręcimy Twoją imprezę!

Dobierz akcesoria, perukę lub śmieszne tabliczki z napisami i wskakuj na naszą platformę! Czeka Cię ok. 15 sekund dobrej zabawy – wokół, na specjalnym ramieniu, obraca się kamera rejestrując Twoje kocie ruchy! Nasze filmiki trafiają na Twój telefon niemal w tym samym momencie, w którym są nakręcone – możesz w czasie rzeczywistym, podczas imprezy podzielić się nimi ze znajomymi albo wrzucić na Instagrama. Tradycyjna klisza ze zwykłej fotobudki zatrzymuje tylko jeden moment, jedno spojrzenie i jeden uśmiech, a jak pisała Wisława Szymborska:

„nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy (…) Żaden dzień się nie powtórzy, Nie ma dwóch podobnych nocy, Dwóch tych samych pocałunków Dwóch tych samych spojrzeń w oczy"

 

Nasze 15 sekundowe historie zatrzymują żywe wspomnienia – wspólne tańce, wygłupy, pocałunki, puszczone oczka, objęcia mówiące więcej niż wypracowany, fotogeniczny „uśmiech numer 5”!

Fotobudka 360 - Kręcisz Mnie

Co oferujemy?

✨ Efekt WOW: Fotobudka 360 to niezwykłe urządzenie, które wykonuje filmiki z efektem 360 stopni oraz slow-motion, które sprawią, że Twoje Tiktoki i Rolki będą dynamiczne, pełne energii i nie pozostaną niezauważone!

✨ Kreatywność bez granic: Nasza fotobudka 360 oferuje szeroki wybór akcesoriów i gadżetów, które pozwolą Twoim gościom wyrazić swoją indywidualność i zaszaleć!

✨ Doskonała jakość: Stawiamy na profesjonalizm. Dlatego korzystamy z najwyższej jakości sprzętu fotograficznego, aby zapewnić wyjątkowe i płynne ujęcia. Niech każdy detal i uśmiech na twarzach Twoich gości zostanie uwieczniony w najlepszy możliwy sposób!

✨ Bezproblemowa obsługa: Nasz doświadczony i przyjazny personel zadba o wszystko od A do Z. Od dostarczenia i instalacji fotobudki po asystowanie Twoim gościom podczas korzystania z niej. Pozwól nam zająć się technicznymi detalami, a Ty skup się na zabawie do białego rana!

Fotobudka 360 to idealne rozwiązanie na:

👰 Wesele: Uwiecznij wyjątkowe momenty ze swojego wesela. Zaskocz swoich gości wyjątkową pamiątką!

🎂 Urodziny: Prezent niespodzianka dla jubilata? Wynajmij fotobudkę 360 i zachowaj wspomnienia na długie lata!

🏢 Imprezy firmowe i integracyjne: Nic tak nie spaja zespołu jak wspólna świetna zabawa! Chwytaj za perukę, łap mikrofon pod pachę i pokaż na co Cię stać! Fotobudka 360 przyciągnie także uwagę klientów podczas targów i imprez branżowych – ustaw platformę przy swoim stoisku targowym aby wyróżnić się na tle konkurencji!

Nie czekaj! Zarezerwuj Fotobudkę 360 KRĘCISZ MNIE! już dziś i rozkręć każde wyjątkowe wydarzenie!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy!