"fotobudka w zasięgu twojej ręki"

Wynajem Instaxa

Wolisz zrobić to po SWOJEMU?

W takim razie mamy dla Ciebie usługę wypożyczenia aparatu natychmiastowego marki Instax. Teraz to Ty i Twoi Goście decydujecie o tym co znajdzie się w kadrze i na jakim tle, a zdjęcia wklejacie prosto do księgi gości i zabieracie ze sobą!

 

Aparat natychmiastowy to świetna zabawa, która integruje!

 

Usługa wynajmu Instaxa obejmuje bieżące uzupełnianie wkładów oraz wszelką pomoc dla Gości oferowaną przez naszą obsługę.

 

Kręcisz Mnie - wynajem aparatu natychmiastowego!

Instax to idealne rozwiązanie na:

👰 Wesele: Uwiecznij wyjątkowe momenty ze swojego wesela. Zaskocz swoich gości wyjątkową pamiątką i zintegruj podczas wspólnej zabawy w fotografa!

🎂 Urodziny: Prezent niespodzianka dla jubilata? Niepowtarzalna, wyczekana 18tka? To idealne wydarzenie do upamiętnienia na „retro kliszy”. Chwytaj aparat i łap chwile!

👶 Chrzciny i BABY SHOWERS: Czekacie na nowego członka rodziny z niecierpliwością? A może w większym gronie spotykacie się aby świętować Chrzest Święty Malucha? To dobra okazja do stworzenia wyjątkowych „namacalnych” pamiątek, które za jakiś czas będzie można mu pokazać! A babcie, dziadkowie i reszta rodziny z pewnością docenią „polaroidy” otrzymane do ręki od razu w dniu imprezy!

Nie czekaj! Zarezerwuj swojego Instaxa już dziś i STWÓRZ NAJPIĘKNIEJSZE WSPOMNIENIA Z TEGO DNIA!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy!